0 (553) 570 36 67

  • 7/24 Kesintisiz Hizmet

Şimdi Ara

0 (553) 570 36 67

Email

istanbulaltyapitesisat@gmail.com

Hizmet Bölgesi

İstanbul Geneli

Vidanjör Hizmeti

Vidanjör Hizmeti

Vidanjörün kısaca tanımı; üzerindeki tanka içinde bulunan vakum motorunun boru aracılığıyla iş yerleri ve ev yerlerindeki atık pis suları, doldurmaya yarayan taşınabilen bir hareketli araçtır.

İş alanlarında ve ev yerleşim yerlerinde atık suların taşınması, atık su deposu tanklarının boşaltılması, yağmur suyu birikintilerinin boşaltılması gibi alanlarda vidanjör hizmeti veren firmamız gece gündüz 7/24 hangi saatte ararsanız ayarın hizmetinizdedir. 7/24 İstanbul’un tüm ilçelerinde otopark vidanjörü, kanalizasyon tıkanıklığı, pis su çekimi vidanjör kiralama hizmeti veren firmamız, uygun fiyat politikası, hızlı servis, uzun ömürlü işçilik ve güler yüzlü hizmetiyle profesyonel hizmet vermektedir.

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Kanalizasyon neden tıkanır? Tıkalı kanalizasyon nasıl açılır? Kanalizasyon tıkanıklığı sebepleri neler, Kanalizasyon tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, İstanbul Altyapı Tesisat kameralı robotlarla kanalizasyon açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Tıkanıklık sebeplerinin başlıca neler olduğuna bakalım;

Tuvalet içerisine atılmakta olan emilimi sağlanamayan ıslak mendil ve temizlik bezleri

Tuvalet giderlerine atılan ped, çocuk bezi ve oyuncak gibi yabancı maddeler

Bulaşık yıkama sırasında tabaklar içerisinde yer alan yağın lavabo içerisine dökülmesi

Kızartma yağlarının lavabo içerisine dökülmesi

Çay posası gibi posaların çöp yerine lavabo içerisine dökülmesi

Vidanjör kiralamak kaç para, günlük vidanjör kiralama firması, günlük vidan fiyatları, acil vidanjör gibi aklınızdaki sorulara anında cevap verip ücretsiz bilgi alabileceğiniz profesyonel hizmet anlayışıyla, her zaman müşteri odaklı düşünen firmamız hizmetinizdedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.

» HİZMETLERİMİZ

  • Pis Su Çekimi
  • Özel Vidanjör Atık Su
  • Kanalizasyon Tıkanıklığı