0 (553) 570 36 67

  • 7/24 Kesintisiz Hizmet

Şimdi Ara

0 (553) 570 36 67

Email

istanbulaltyapitesisat@gmail.com

Hizmet Bölgesi

İstanbul Geneli

Lavabo Açma

7/24 Müşteri Hizmetleri ?

Hemen bir servis çağırmak için bizi arayın

0 (553) 570 36 67

İletişime Geç

Lavabo Açma

Lavabo tıkanması hemen hemen her evde ofiste her yerde beklenmedik zamanlarda başımıza gelebilecek sıkıntılı bir durumdur. Hele ki gece lavabo tıkanırsa ve acil olarak problemin çözülmesi gerekiyorsa daha çok canımızı sıkacaktır. İstanbul Altyapı Tesisat 7/24 lavabo tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinde kırmadan dökmeden son teknoloji cihazlar ve alanında uzman tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Aradığınız zaman alanında uzman tecrübeli ustalarımız ile telefonda konuşarak ücretsiz arıza tespiti imkanımızdan faydalanabilir daha sonra en hızlı şekilde ustalarımızın yerinize gelerek arızanın tam kaynağının tespiti ve çözümüyle ilgili hizmet alabilirsiniz.

Peki lavabo neden tıkanır? Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır, evde lavabo açma, kendi yöntemlerimizle lavabo açma, gibi bir çok aklımıza gelen sorular olmaktadır ve bu soruların cevabını internetten aratarak çözmeye çalışmaktayız. Genellikle en yaygın ve bilinen yöntem kimyasal açıcılardır. Ancak sorunun tam kaynağını bilmediğimiz sürece problemi çözmemiz mümkün değil, daha kimyasal çözücüler aşındırmaya sebebiyet verdiği için daha büyük problemlere zaman kaybına daha büyük hasarlara, daha çok para kaybına sebep olabilmektedir.

7/24 her zaman servis imkanı olan firmamız kameralı robotlar, teknolojik cihazlar ve tabi ki tecrübeli ustaları ile size en uygun hizmeti, en kısa sürede kaliteli uzun süreli çözüm kullanım imkanı sunan işçiliğiyle hizmetinizdedir.

Lavabonun tıkanması için bir çok sebep var başlıca, lavaboya attığımız yemek atıkları, yabancı cisimler, atık çay poşetleri, lavaboya dökülen yağlar, atılan saç ve kıllar gibi birçok akla gelen gelmeyen sebep vardır. Dikkat etmemiz gereken önemli yerlerden birisi de mutfak lavabosudur çok aktif kullanılan ve bir o kadar en çok tıkanan lavabolardır. En çabuk eskiyen hasar gören lavabo giderleri ve borularıdır, tabi bu durum kullanıma göre çok değişiklik gösterebilmektedir. Bize düşense bu konuda duyarlı ve dikkatli olmakdır.

Tabi ne kadar dikkat etsek de yinede tıkanmalar olabilmektedir. Çünkü zamanla altyapı tesisatları eskimektedir, düzenli bakım ve kontrollerinin yapılması daha uzun ömür ve işinin ehli ustalar tarafından incelenip onarılması gerekmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.