0 (553) 570 36 67

  • 7/24 Kesintisiz Hizmet

Şimdi Ara

0 (553) 570 36 67

Email

istanbulaltyapitesisat@gmail.com

Hizmet Bölgesi

İstanbul Geneli

Tıkanıklık Açma

7/24 Müşteri Hizmetleri ?

Hemen bir servis çağırmak için bizi arayın

0 (553) 570 36 67

İletişime Geç

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklıklar zamanla aşınmalar eskimeler dikkatsiz kullanım, atılan atıklar, erimeyen tuvalet kağıtları, pedler, oyuncaklar, yabancı cisimler sonucu tıkanabilmektedir. İstanbul gibi yoğun kentleşmenin olduğu bölgelerde tıkanıklık çok daha sık görülebilmektedir. İstanbul tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız , arızanın tespit edilmesinin ardından 7/24 her saatte kameralı robotlarla kırmadan dökmeden tıkanıklık açma işlemini en kısa sürede yerine gelerek en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Tıkanıklık neden tıkanır? Tıkalı tıkanıklık nasıl açılır? tıkanıklık tıkanıklığı sebepleri neler, tıkanıklık tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, İstanbul Altyapı Tesisat kameralı robotlarla kırmadan dökmeden tıkanıklık açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Kendi yöntemlerimizle kimyasal çözücüler yardımıyla açmaya çalıştığımız tıkanıklıklar zamanla yıpranmalara sebep olarak daha büyük sorunları sebep davetiye çıkarabilmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.