0 (553) 570 36 67

  • 7/24 Kesintisiz Hizmet

Şimdi Ara

0 (553) 570 36 67

Email

istanbulaltyapitesisat@gmail.com

Hizmet Bölgesi

İstanbul Geneli

Boru Açma

7/24 Müşteri Hizmetleri ?

Hemen bir servis çağırmak için bizi arayın

0 (553) 570 36 67

İletişime Geç

Boru Açma

Borular birçok nedenden ötürü tıkanabilir başlıca tıkanma sebeplerinin başında, binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya giderler aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu boru tıkanmaları oluşmaktadır. Ek olarak zaman aşınmasından kaynaklı çürümelerden dolayı da boru tıkanmaları oluşabilmektedir.

İstanbul boru açma hizmeti veren firmamız , arızanın tespit edilmesinin ardından 7/24 her saatte kameralı robotlarla boru açma işlemini en kısa sürede yerine gelerek en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaktadır

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Boru neden tıkanır? Tıkalı boru nasıl açılır? Boru tıkanıklığı sebepleri neler, Boru tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, İstanbul Altyapı Tesisat kameralı robotlarla boru açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.