0 (553) 570 36 67

  • 7/24 Kesintisiz Hizmet

Şimdi Ara

0 (553) 570 36 67

Email

istanbulaltyapitesisat@gmail.com

Hizmet Bölgesi

İstanbul Geneli

Kanal Açma

7/24 Müşteri Hizmetleri ?

Hemen bir servis çağırmak için bizi arayın

0 (553) 570 36 67

İletişime Geç

Kanal Açma

Kanallar birçok nedenden ötürü tıkanabilir başlıca tıkanma sebeplerinin başında, binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya giderler aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu kanal tıkanmaları oluşmaktadır. Ek olarak zaman aşınmasından kaynaklı çürümelerden dolayı da kanal tıkanmaları oluşabilmektedir.

İstanbul kanal açma hizmeti veren firmamız , arızanın tespit edilmesinin ardından 7/24 her saatte kameralı robotlarla kanal açma işlemini en kısa sürede yerine gelerek en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaktadır

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Kanal neden tıkanır? Tıkalı kanal nasıl açılır? Kanal tıkanıklığı sebepleri neler, Kanal tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, İstanbul Altyapı Tesisat kameralı robotlarla kanal açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.