0 (553) 570 36 67

  • 7/24 Kesintisiz Hizmet

Şimdi Ara

0 (553) 570 36 67

Email

istanbulaltyapitesisat@gmail.com

Hizmet Bölgesi

İstanbul Geneli

Pimaş Açma

7/24 Müşteri Hizmetleri ?

Hemen bir servis çağırmak için bizi arayın

0 (553) 570 36 67

İletişime Geç

Pimaş Açma

Giderin kanalizasyona bağlandığı boru hattına pimaş denir, pimaşlar zamanla aşınmalar eskimeler dikkatsiz kullanım, atılan atıklar, erimeyen tuvalet kağıtları, pedler, oyuncaklar, yabancı cisimler sonucu tıkanabilmektedir. İstanbul gibi yoğun kentleşmenin olduğu bölgelerde pimaş tıkanıklığı çok daha sık görülebilmektedir. İstanbul pimaş açma hizmeti veren firmamız , arızanın tespit edilmesinin ardından 7/24 her saatte kameralı robotlarla kırmadan dökmeden pimaş açma işlemini en kısa sürede yerine gelerek en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Alanında uzman tecrübeli ustalarımız oluşan her arızaya titizlikle yaklaşarak sorunun tam kaynağını bulmaya çalışmaktadırlar. Pimaş neden tıkanır? Tıkalı pimaş nasıl açılır? pimaş tıkanıklığı sebepleri neler, pimaş tıkanıklığı açma kaç para? gibi bir çok soru sorabiliriz kendimize, İstanbul Altyapı Tesisat kameralı robotlarla kırmadan dökmeden pimaş açma hizmeti sayesinde en hızlı şekilde problemi çözmektedir.

Kendi yöntemlerimizle kimyasal çözücüler yardımıyla açmaya çalıştığımız pimaşlar zamanla yıpranmalara sebep olarak daha büyük sorunları sebep davetiye çıkarabilmektedir.

Ücretsiz arıza tespit; bilgi almak ve servis çağırmak için iletişime geçin, 7/24 servis imkanımız ile en hızlı şekilde yerinize gelelim.